logo
 Menu Waaaazup!!!Biżuteria z kwiatów suknia empire Biżuteria ze złota dla Panów Alegro bizuteria naszyjniki kwiatykolczyki z filcu Bizuteria drewno malowane farbami
 • gotowe podziekowania dla rodzicow
 • primera qg18de instalacja gazowa
 • krolikiem bax
 • 22krzysztof kamil baczyF1ski
 • mapa jeziora gim
 • Waaaazup!!!


  Temat: złoto brudzi moją skórę
  ... jest oznaka jakiejś choroby? Wiem, że biżuteria czasem pozostawia ślady ale nie spodziewalam się, że mogę złotym pierścionkiem po prostu pisac po swoim ciele!
  Źródło: logos.nethit.pl/viewtopic.php?t=290  Temat: jak tam mija dzien...
  " />magdu, Dobry pomysl Mi by sie takie sprzydaly ana985, ja nie slyszalam o czyms takim Ale co dokladnie wyczytalas?? Wyczytalam gdzie na medycznym forum..... "Pytałam ojca,jest internista,powiedział,że jeśli skóra pod złotym pierścionkiem ciemnieje, to znak że prawdopodobnie jesteś chora. Kiedy chorujemy, zmienia się skład chemiczny naszej skóry i to powoduje ciemnienie palca.Uwalniają sie toksyny z organizmu. Radzę się przebadać. Ponoś biżuterię na wszystkich palcach a się przekonasz. Podobno też gdy złoto brudzi może być to sygnał niedoboru żelaza w organiżmie.Zrób morfologie z poziomem żelaza."
  Źródło: weseleforum.pl/viewtopic.php?t=302


  Temat: Złoto
  " />Jest to tylko efekt złej jakości złota. Cienka warstwa złota ściera sie przez jakiś czas. Póki Biżuteria jest nowa, wszystko jest OK, ale w miarę zużywania "pozłota" sie stopniowo ściera i "złoto" zaczyna brudzić- wychodzi na wierzch metal, gorszy stop, który był pod spodem. Czyste złoto nie brudzi. Przyczyną nie jest też odczyn skóry w tym przypadku, ponieważ złoto jest trudno rozpuszczalne i tylko mocne środki kwasowe sobie z nim radzą. Brudzenie skóry może wystąpić tylko jeśli w złocie, z którego została wykonana biżuteria są domieszki innych metali, mniej szlachetnych. Podobnie jest...
  Źródło: forum.niesmiertelni.pl/viewtopic.php?t=3951


  Temat: Jak zneutralizować zapach naturalnej skóry
  " />1. Przemyj bardzo dobrze wyciśniętą gąbką , lekko namydloną szarym mydłem. 2. Czasem nacieram także bardzo gorącym mlekiem (tłuste!), trzeba kilkakrotnie powtarzać. 3. Nacieraj często delikatnymi pastami do skóry, pachnącymi terpentyną (ten zapach lubię) 4. Można zmieszać bezzapachowy tłuszcz ( lub inny preparat do skór , a nawet tani, tłusty krem do twarzy), z olejkiem zapachowym, perfumami. Natrzeć skórę grubą warstwą ... od znajomych płaszcze, marynarki (z zamszu, skóry ), których zapach jest dla mnie jednak nie do zniesienia, lub są po prostu brudne na łokciach, rękawach. 6.Moczę przez 24 h w wodzie ... Rozkładam płaty wyciśnięte w ręcznik na płaskiej powierzchni z dala od ciepła. Skórę nie do końca wyschniętą nacieram kilka razy czymś tłustym, zamsz podczas wysychania wiele razy zwijam w rulon, w różnych kierunkach z każdej strony, żeby nie był po wyschnięciu sztywny. Taki "wyprany" zamsz dużo szybciej się brudzi, warto go zaimpregnować specjalnym preparatem, potem wyszczotkować metalową, lub gumową szczoteczką do zamszu. 7. No i ostateczność. Rozcieńczony domestos, ace, clorox. 1 łyzka na 0,5 litra ciepłej wody. Mocno wyciśnięta gąbka. Powtarzać, potem impregnować skórę tłustym preparatem. Z wszystkimi sposobami ostrożnie, każda skórka jest inna. Czasem dopiero po posmarowaniu tłustym preparatem wychodzą plamki, bo skóra była nierówno zaimpregnowana ( to najczęściej na naturalnym kolorze skóry). Benzyna ekstrakcyjna jest używana w pralniach chemicznych do odświeżania skór ... impregnuję olejem parafinowym. Ten olej to rewelacja. Portfeliki tym nacierane służą wiele lat. Skóra nie wysycha, niejednokrotnie zmienia pod jego wpływem kolor. na znacznie " głębszy" .Mieszam z ulubionymi perfumami ,nacieram nim rękawiczki ,biżuterię...pięknie pachną , świetnie wyglądają pomimo piętnastoletniej wysługi. Mój pierwszy post, więc przy okazji wszystkich cieplutko pozdrawiam. biżuterię, służą 10-15 lat...i pięknie pachną Nigdy nie zniszczyłam w ten sposób skóry, a wiele udało mi się "uratować" przed śmietnikiem - dosłownie.
  Źródło: szyjemy-po-godzinach.pl/viewtopic.php?t=4112